0

Tänud EKL -i endisele tegevjuhile

Printima

TÄNUD!

 

Aino Muru - Endine Eesti Kutsehaigete Liidu tegevjuht

 

Aino Muru töötas  Eesti Kutsehaigete Liidu tegevjuhina 17 aastat. . Sellesse aega on mahtunud koostöö erinevate inimeste ja asutustega. Aino huvi uute väljakutsete vastu ja juhatusepoolne usaldus on esialgse üheleheküljelise ametijuhendi aastatega kasvatanud mahukaks mitme leheküljeliseks tööülesannete loeteluks – maakondlike kutsehaigete  ühingute nõustamine ja abistamine, Liidu tööde koordineerimine ja korraldamine, info kogumine ja vahendus,  ürituste ja koolituste korraldamine, osalemine komisjonide töös seaduse muudatuste väljatöötamisel , muu asjaajamine ning veel lugematud pisiasjad, mis võivad igapäevaselt ette tulla ja mille lahendamiseks kulub uskumatult palju aega. Lisaks tegeles ta veel kutsehaigete sotsiaalse ja osaliselt ka juriidilise nõustamisega. Nende aastate jooksul on töös ja seadusandluses olnud pidevalt muudatusi, kuid Aino oma kogemuste pagasiga on tulnud sellega toime. Aino on võitnud täielikult juhatuse usalduse. Kui on mõni asi, mis vajas suuremat pühendumist , siis Ainole võis alati kindel olla, et ta teeb need ära ja  peab tähtaegadest kinni.

Oma töös on ta lähtunud positiivsetest väärtustest nagu meeskonnatöö, üksteise austamine, privaatse info hoidmine, kutsehaigete maine arendamine. Pole küsimust ega probleemi, millele ta ei leidnud vastust. Vajadusel konsulteeris spetsialistidega, et leida kvaliteetne ja vettpidav lahendus.

Aino on loonud kutsehaigete seas positiivse õhkkonna – oma naeratava ja lahke olekuga ning hea sõnaga on ta alati kutsehaigetele toeks. Ta on väga hea suhtleja ja positiivse ellusuhtumisega. Kutsehaiged kiidavad Ainot kui suurepärast organiseerijat, hindavad tema rõõmsameelsust, head suhtlemisoskust ja korrektsust. Aino väga heaks omaduseks on oskus inimestega hästi läbi saada ja kanda neile oma positiivset meeleolu edasi .

Temalt oleme õppinud tähelepanelikkust, täpsust, konkreetsust ja oskust näha ka keerulisematel aegadel olukorra helgemat poolt. Suureks eeskujuks on tema nakatav energia ja särav suhtumine töösse. Oskus hästi hakkama saada kõigega, mida ta on oma õlule võtnud.

Väljaspool tööd on Aino  suurepärane ema ja vanaema.

Selle aasta jaanuarist andis Aino oma tegevjuhi ameti nooremale kolleegile üle, keda ta abistab ja julgustab nõu ja jõuga ning on talle igati toeks.

 

Kallis Aino! Sul on silmad, mis näevad inimestes ainult parimat.  Sul on süda, mis andestab kõik ja kõigile. Sul on mõistus, mis unustab kõik halva. Sul on hing, mis ei kaota kunagi lootust!

Täname ja kallistame sind pikaajalise ja lojaalse töö  ning meiega koos oldud ilusa, õpetliku ja meeldejääva aja eest!

Aitäh, et olemas oled!

 

 

Eesti Kutsehaigete Liidu juhatuse nimel

 

Maie Haavakats

 

Margus Nukka

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*